Dark mode


Темная тема
A+ | Сброс | A-
Почуваюся вразливо: Пріянка Чопра прокоментувала чутки про розлучення з Ніком Джонасом
Почуваюся вразливо: Пріянка Чопра прокоментувала чутки про розлучення з Ніком Джонасом
Зірка Боллівуду Пріянка Чопра вперше відреагувала на чутки про розрив стосунків з музикантом Ніком Джонасом.

Зіркова пара пов’язала себе шлюбом у грудні 2018 року. Однак вже у листопаді минулого року 39-річна актриса оновила свій акаунт у соціальних мережах з @PriyankaChopraJonas на @PriyankaChopra.

У лютневому випуску журналу Vanity Fair, ПріянкаЧопра розповіла про те, як постійна увага з боку соціальних мереж змінила її ставлення до кар’єри та особистого життя.

— Щиро кажучи, я почуваюся дуже вразливою, коли публікую фотографію, адже все, що знаходиться позаду мене на цьому фото, буде обов’язково вивчене, і люди будуватимуть здогади… Через шум соціальних мереж, через їх широкий присутності в нашому житті, я думаю, що все це здається набагато важливішим, ніж є насправді. Я думаю, що ми надаємо цьому значно більшого значення в реальному житті, а я не думаю, що воно того варте, — зізналася зірка фільму Матриця: Воскресіння.

Модель розповіла, що стала більш обережною та замкненою, бо постійна медійна увага забирає багато енергії.

— Постійно намагаєшся переконатися, що ти говориш правильно, робиш правильно, одягаєшся правильно, не робиш помилок, не спотикаєшся, бо весь світ дивиться, — пояснила вона.

Сам Нік Джонас запевнив журналістів, що разом із Пріянкою вони створили кордони, аби забезпечити свій рівень конфіденційності та створити маленьку безпечну гавань для себе та своїх близьких.

Читайте

Освобождаем друг друга: Джейсон Момоа и Лиза Боне разводятся

?>

Еще новости от: fakty.com.ua