Dark mode


Темная тема
A+ | Сброс | A-
У Міноборони України розповіли про консультації зі США перед ударами HIMARS
У Міноборони України розповіли про консультації зі США перед ударами HIMARS
Україна проводить консультації зі Сполученими Штатами Америки перед використанням реактивних систем залпового вогню HIMARS-Вашингтон може скасувати удари, якщо намічена мета його не влаштує. Про це в інтерв'ю газеті The Telegraph повідомив представник Головного управління розвідки Міноборони України Вадим Скібіцький.

Скібіцький вказав на наявність між розвідслужбами двох країн певного рівня консультацій перед запуском ракет, який дозволив би Вашингтону зупинити будь-який удар в тому випадку, якщо їх не влаштовує намічена мета.

Представник Головного управління розвідки Міноборони України запевнив, що для обстрілів Київ використовує інформацію, отриману в режимі реального часу. При цьому він виступив з твердженням, що Вашингтон не надає Києву прямі дані для наведення.

"Я не можу сказати, Британські чи американські (супутники – прим. ред.), але у нас дуже хороші знімки», - запевнив він, додавши, що українська розвідка добре співпрацює з партнерами у Великобританії і зі спецслужбами інших країн.

Нагадаємо, сьогодні також стало відомо про те, що Збройні Сили України отримали додатково 4 реактивні системи залпового вогню HIMARS.

 

.

Запис У Міноборони України розповіли про консультації зі США перед ударами HIMARS спершу з'явиться на ПРАВОВИЙ КОНТРОЛЬ.

Еще новости от: pc.org.ua