Dark mode


Темная тема
A+ | Сброс | A-
УЄФА покарав "Фенербахче» за скандування прізвища Путіна на матчі за участю київського" Динамо»
УЄФА покарав "Фенербахче» за скандування прізвища Путіна на матчі за участю київського" Динамо»
Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) покарав турецький «Фенербахче"»частковим закриттям домашнього стадіону на один матч під егідою організації і штрафом в 50 тисяч євро за поведінку вболівальників у матчі кваліфікації Ліги чемпіонів з київським «Динамо». Про це повідомила прес-служба УЄФА.

"Оштрафувати" Фенербахче "на 50 тис.євро і покарати частковим закриттям стадіону (не менше 5 000 місць) під час наступного матчу в рамках клубного турніру УЄФА, в якому" Фенербахче " буде грати в якості приймаючого клубу, за поведінку фанатів, за кидання ними предметів на поле і за провокаційні вигуки образливого характеру. Зазначене часткове закриття стадіону підлягає випробувальному терміну в два роки", - йдеться в заяві.

Пояснимо, 27 липня в Стамбулі під час кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів УЄФА вболівальники «Фенербахче» після пропущеного турецькою командою на 57-й хвилині гола стали скандувати ім'я президента Росії Володимира Путіна. Сам матч завершився в додатковий час перемогою української команди з рахунком 2:1.

Нагадаємо, що Українська асоціація футболу (УАФ) попросила Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) дати оцінку поведінці вболівальників турецького клубу «Фенербахче» в матчі з київським «Динамо».

Запис УЄФА покарав "Фенербахче» за скандування прізвища Путіна на матчі за участю київського" Динамо» спершу з'явиться на ПРАВОВИЙ КОНТРОЛЬ.

Еще новости от: pc.org.ua