Dark mode


Темная тема
A+ | Сброс | A-
Збройні Сили України встановили вогневий контроль майже над усією Херсонською областю - Гуменюк
Збройні Сили України встановили вогневий контроль майже над усією Херсонською областю - Гуменюк
Збройні Сили України встановили вогневий контроль майже над усією територією непідконтрольної частини Херсонської області. Про це заявила керівник Об'єднаного координаційного прес-центру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк, пише "РБК-Україна".

«Практично вся територія Херсонської області знаходиться під нашим вогневим управлінням, ми продовжуємо бойову роботу, але говорити про перемоги рано, нам потрібно закріпитися у звільнених населених пунктах», – сказала вона.

Водночас Гуменюк наголосив, що ситуація ускладнюється ландшафтом області, де багато річок, каналів та відкритої степової місцевості.

«Тому тут немає інформаційної прозорості, оскільки це дуже небезпечно для наших підрозділів і населення через загрозу обстрілів з боку ворога. Дуже багато територій заміновано, ми не можемо оголосити про всі наші успіхи, але ми просуваємо і штовхаємо росіян - це їх дуже деморалізує", - сказав Гуменюк.

Водночас вона вказала на підірваний стан російських військових після наступу ЗСУ в Харківській області.

Нагадаємо, як сказав Зеленський у нічному зверненні, Збройні сили України повернули під контроль близько 8 тис.

Запис Збройні Сили України встановили вогневий контроль майже над усією Херсонською областю - Гуменюк спершу з'явиться на ПРАВОВИЙ КОНТРОЛЬ.

Еще новости от: pc.org.ua