Dark mode


Темная тема
A+ | Сброс | A-
Україна підготувала законопроект, який запроваджує покарання за отримання паспорта РФ
Україна підготувала законопроект, який запроваджує покарання за отримання паспорта РФ
Законопроект, згідно з яким для українців вводиться кримінальна відповідальність за отримання російського громадянства, розробили в Україні. Про це повідомляє пресслужба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

"За участю фахівців ГПУ, Служби безпеки України, Міністерства реінтеграції, правозахисників, народних депутатів підготовлено законопроект про запровадження кримінальної відповідальності за: набуття громадянства та/або отримання паспорта держави-агресора державними службовцями або представниками органів місцевого самоврядування за відсутності ознак державної зради; пропаганда, публічні заклики, примус до цього; обмеження прав людей, які не отримали громадянство або паспорт держави-агресора", - йдеться у повідомленні.

Примітно: отримання паспорта РФ виправдано лише тоді, коли людина, яка його отримала, збирається повернутися в Україну через Росію і треті країни.

До речі, раніше радник Офісу президента України Олексій Арестович заявив, що українці, які отримали російське громадянство, будуть покарані владою країни за державну зраду.

Нагадаємо, напередодні віцепрем'єр-міністр, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук заявила, що російських вчителів, які приїхали викладати в школи Харківської області і затриманих під час контрнаступу ЗСУ, судитимуть за кримінальною статтею про порушення законів і звичаїв війни.

Запис Україна підготувала законопроект, який запроваджує покарання за отримання паспорта РФ спершу з'явиться на ПРАВОВИЙ КОНТРОЛЬ.

Еще новости от: pc.org.ua