Dark mode


Темная тема
A+ | Сброс | A-
СБУ вже затримала 16 колаборантів після повернення населених пунктів на Харківщині
СБУ вже затримала 16 колаборантів після повернення населених пунктів на Харківщині
Після повернення раніше втрачених територій Харківської області Служба безпеки України затримала 16 колаборантів і знайшла списки всіх чиновників "адміністрацій". Про це розповів спікер СБУ Артем Дехтяренко.

За його словами, СБУ провела поглиблену перевірку 7 000 осіб після повернення Харківської області.

"Служба безпеки продовжує масштабні стабілізаційні заходи у прифронтових районах сходу України. Тільки за останні дні після деокупації Харківської області було встановлено і затримано місцезнаходження 16 місцевих колаборантів", - сказав він.

За його словами, 13 із затриманих вже повідомлено про підозри у вчиненні злочинів та 11 обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою.

Повідомляється, що в ході оперативних дій на повернутих територіях співробітники СБУ отримали повні списки з установчими даними представників "адміністрації" та осіб, які з ними співпрацюють.

Крім того, були знайдені реєстри «податкової служби» росіян, в які були внесені всі комерційні структури, які фінансували військову операцію за рахунок сплати так званих «податків» до бюджету РФ.

Так, під час слідчих дій за місцями знаходження зловмисників було вилучено «касовий апарат» з російськими банкнотами на суму понад 21 млн рублів.

https://t.me/SBUkr/5095

До речі, за оновленими даними Міноборони, у Харківській області Збройні сили України повернули під свій контроль 388 населених пунктів.

Нагадаємо, як сказав Зеленський, Збройні сили України повернули під контроль близько 8 тис.

Запис СБУ вже затримала 16 колаборантів після повернення населених пунктів на Харківщині спершу з'явиться на ПРАВОВИЙ КОНТРОЛЬ.

Еще новости от: pc.org.ua